Każdy z nas jest dyplomowanym muzykiem z bogatym doświadczeniem. Mieliśmy okazje występować na małych i dużych scenach w Polsce i za granicą. Muzyka to nasza pasja a każda minuta na scenie daje nam satysfakcje z tego co robimy.


Występuje z nami „Maniek” – Człowiek Legenda w Łódzkim świecie muzycznym.
Gitarzysta jednego z najbardziej znanych zespołów lat 80 

Dominika – Wokalistka, pseudo: „Dynamit”  - ukończyła Wychowanie Muzyczne na Uniwersytecie Łódzkim. Laureatka wielu konkursów wokalnych - tym samym zdobywczyni głównych nagród. Występowała na wielu scenach w kraju i za granicą.

Od 12 lat artystka Teatru Muzycznego, wcielająca się w wiele postaci. Kocha śpiew i śpiewająco spędza każdy dzień.


Adam - Klawiszowiec, Skrzypek (zakała zespołu:)), pseudo: "Gienek" - komponuje, aranżuje, pisze nuty gra biegle na kilku instrumentach. Występował na takich festiwalach jak Cammerimage, Festiwal Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Paka w Krakowie i wiele innych. W jego zespole śpiewały Tatiana Okupnik, Monika Kuszyńska. Wcześniej współtwórca zespołu Van Raajs i Waveless. Obecnie twórca zespołu "Operate"


Mariusz – Perkusista, pseudo: „Prezes” - Zawodowy muzyk z dyplomem ukończenia średniej szkoły muzycznej. Jego zadaniem jest odmłodzić zespół i wprowadzić w niego pokłady pozytywnej energii które tkwią w nim samym, przy czym jest zespołowym metronomem – dba o to aby zespół grał równo i w dobrym tempie.

Mimo młodego wieku ma za sobą duże doświadczenie które zdobył między innymi jako główny perkusista Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Poczty Polskiej, grając w wielu łódzkich big bandach i zespołach coverowych. Uczestniczył też w zagranicznych kontraktach jako muzyk zespołu cyrkowego.


Mariusz – Gitarzysta, pseudo: ”Maniek”  - odkrywca wielu talentów nie tylko z zakresu muzyki rock'owej - przyznają się do niego wykonawcy z zespołów " Cool Kids Of Death " , " Blue Caffe" , " Proletariat ", Konrad 'Wołowina' Jeremus i ludzie z wielu łódzkich kapel. W Teatrze Wielkim i na wielu deskach teatrów operowych występują do dzisiaj z powodzeniem gwiazdy muzyki poważnej prof. Anna Jeremus (sopran koloraturowy) , Rafał Songan (baryton).

Osobiście współzałożyciel zespołu " Rezerwat " , jednego z bardziej znanych zespołów lat 80.
Zawodowo: wieloletni instruktor ,akustyk i przyjaciel łódzkich ośrodków muzycznych: Dekompresja , Bałucki Ośrodek Kultury , Energetyk. Organizator pierwszych "Owsiaków" na terenie Łodzi z udziałem wtedy swoich uczniów , teraz muzyków zasilających najlepsze zespoły. Ciągle aktywny nigdy nie zmęczony , właśnie dlatego specjalnie dzisiaj, specjalnie dla Państwa i właśnie dlatego " Crazy Dance ".

Wykorzystując nasze doświadczenie podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i staramy się zrobić wszystko, żeby perfekcyjnie i adekwatnie dostosować repertuar i sposób prowadzenia imprezy do potrzeb i gustów Waszych gości.

Krótkie przerwy między blokami tanecznymi a także przerwy na posiłki umilamy Państwu gustownie dobranymi Play listami przebojów z lat 70,80,90 odtwarzanymi w wersjach oryginalnych.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym znanych i cenionych na całym świecie marek (YAMAHA, ROLAND, MACKIE, SHURE, SENNHEISER), a także profesjonalnym oświetleniem w którego skład wchodzą między innymi: dyskotekowe efekty świetlne sterowane systemem kontroli DMX, projektory laserowe czy wytwornice dymu.

Zespół na wesele Łódź
01| GRAMY NA ŻYWO 02| GRAMY AKUSTYCZNIE 03| GRAMY Z DJ-emCOPYRIGHT  Crazy Dance '2014
site by DAGSON MEDIA STUDIO